Komo Fidibus Medium

kovové
Určení
na obilí

• , zakoupeno v Econea

Mám ho jen pár dní. Ale zatím spokojenost .

• , zakoupeno v Vestavba.cz

Splňuje vše, co jsme od něj očekávali. Doporučuji ke koupi.

• , zakoupeno v Econea

Kvalitní mlýnek, dobře a rychle mele Čerstvě namletá mouka krásně voní.

Barva
hnědé
Materiál mlecího mechanismu
kovové
Určení
na obilí

Pomelte si mouku sami!

Optimální množství vitamínů a dalších výživných složek!

Proč kupovat stále mouku, když můžete mít vlastní mlýnek přímo ve vaší kuchyni?

Nabízíme vám kompaktní mlýnek, který není jenom výkonný (360W průmyslový motor), ale také pěkný na pohled, protože je zhotoven z masivního bukového dřeva. Má pouze 32 cm na výšku, ale je tak výkonný jako velký mlýnek. Má moderní vybavení a dokáže pomlít různé druhy obilí jako ječmen, jáhly, pšenici, žito, oves, kukuřice, rýži.

Kvalita namleté mouky je vynikající a rychlost mlýnku je 100 g za minutu.

Do zásobníku nahoře se vejde zhruba 850 g, což zcela vystačí na 1 bochník chleba, a obsluha je velmi snadná. V mnoha testech dosáhl nejlepších výsledků.

Protože společnost Komo vyrábí mlýnky vysoké kvality, poskytuje na ně 12-ti letou záruku.

Technický popis

• 100 g mouky/min (DIN-Norm 10765), velmi jemné mletí
  • Hrubší mouka, rychlejší mletí
  • Dokáže pomlít všechny druhy obiloviny.
  • Zásobník nahoře pojme 850 g (pšenice).
  • Jemná/hrubá: libovolné nastavení
  • Rozměry (výška/šířka/délka): 320 /150 /160 mm
  • Vrchní materiál - bukové dřevo
  • Záruka: 12 let

Pro bezlepkové použití

Všechny mlýnky jsou testovány dříve, než se dostanou k zákazníkovi. Na testování mlýnků je obvykle použita pšenice. Pokud byste chtěli používat mlýnek pouze na bezlepkové pečivo, můžete si objednat takový, u kterého byla použita obilovina neobsahující lepek a nezaplatíte ani korunu navíc. Pouze stačí na objednávce uvést, že mlýnek bude použit na bezlepkové pečivo.

• , zakoupeno v Econea

Mám ho jen pár dní. Ale zatím spokojenost .

• , zakoupeno v Vestavba.cz

Splňuje vše, co jsme od něj očekávali. Doporučuji ke koupi.

• , zakoupeno v Econea

Kvalitní mlýnek, dobře a rychle mele Čerstvě namletá mouka krásně voní.

• , zakoupeno v MLYNKY.CZ

• Mele dostatečně jemně a přiměřeně rychle

• skvělý design
    • jednoduchá obsluha

jednoduché ovládání
    krásný design
    doporučení od známého

• , zakoupeno v MLYNKY.CZ

• Lepší mlýnek jsem na našem trhu nenašel, zatím jsem
    • spokojen.
    • Líbí se mě, že mlecí kameny jsou vyrobeny ze směsi keramiky a korundu, takže by měly dlouho vydržet.

Líbí se mě možnost ovládání hrubosti (jemnosti) mletí mouky za provozu.

• , zakoupeno v Econea

• Jeví se mi, že je to velmi kvalitní výrobek. Dobře mele. Jednoduché ovládání.
    • Nevím, co bych napsala.

Výborný výrobek

• , zakoupeno v MLYNKY.CZ

• vcera jsem ho pouzila poprve...takze jeste zadne mouchy nenalezeno :)

zatim je vse v poradku

• , zakoupeno v MLYNKY.CZ

• relativně tichý, mele i hodně jemně, skladný
    • dlouhá záruka
    • dosud žádná

Zdál se nám optimální poměr cena - výkon. Zatím se mlýnek osvědčil, uvidíme, jak dlouho vydrží kameny.